Szkolenie kosmetyczne, wizaż, kosmetyka

Pod numerem infolinii 266-43-81 możesz uzyskać szczegółowe informacje na temat
kursów prowadzonych przez ASP. Infolinia czynna jest codziennie w godz. 8-16. Zadzwoń!

Kosmetyka dla ambitnych

Jeśli kochasz kosmetykę tak jak my, musisz przyjść na ten kurs!

Mowa oczywiście o znanym w Europie i Polsce kursie Kosmetyki Praktycznej ASP®, a w nim:

 • Nauka w pełnym, kompleksowym, 4-stopniowym trybie
 • Ekskluzywne warunki w Centrum Edukacji Beauty Wellness (do dyspozycji 8-osobowej grupy pozostają 2 bogato wyposażone gabinety kosmetyczne)
 • Autorski program nauczania Dyplomowanego Mistrza Kosmetyki Krystyny Łenczyńskiej
 • Kurs zawodowy, Absolwentki pracują w Polsce, w UE, USA i otwierają własne salony Beauty&Wellness
 • Kosmetyka Wykonasz i będziesz miała wykonane zabiegi kosmetyczne o wartości kilku tysięcy złotych
 • Maksimum praktyk
 • Pracujemy na markowych kosmetykach
 • ... a to wszystko w umiarkowanej cenie!

Przekrój programu:

  Zasady funkcjonowania i organizacja Salonu Kosmetycznego. Pielęgnacja skóry twarzy i włosów. Zastosowanie masek kosmetycznych. Pełna diagnostyka kosmetyczna. Higieniczne oczyszczanie skóry. Preparaty kosmetyczne - podział i ich praktyczne zastosowanie. Kosmetyka zachowawcza, poradnictwo.

  Pielęgnowanie i upiększanie oprawy oczu, henna. Podstawowe zagadnienia masażu kosmetycznego. Zabiegi regeneracji kosmetycznej, nawilżajśce, odżywcze, hydromasaż. Specjalistyczne techniki aplikacji preparatów. Podstawy ziołolecznictwa w Kosmetyce. Właściwości mięśni twarzy, szyi, dekoltu.

  Pięlęgnacja dłoni. Masaż dłoni i zabiegi regeneracyjne. Depilacja. Body-wraping. Zabiegi z zakresu odnowy biologicznej, antycellulitowe, parafinowe. Pielęgnacja biustu i dekoltu, w tym zabiegi liftingujśce. Kompleksowe planowanie, wykonywanie, łśczenie zabiegów.

  Kosmetologia lecznicza. Schorzenia skóry. Lecznicze oczyszczanie skóry, lecznicze złuszczanie naskórka. Zabiegi uzupełniajśce. Galwanizacja i jontoforeza, d'arsonvalizacja. Aromoterapia w formie nawilżania. Dietetyka - zasady zdrowego odżywiania. Maski liftingujśce.

A to wszystko w atmosferze nieskrępowanej kreatywności - bo kosmetyki są za darmo!

Nauka trwa 160 godzin lekcyjnych - 8 dwudniowych spotkań, każdego dnia w godzinach od 10:00 do 17:30. Kurs odbywa się w trybie cotygodniowym, czyli każdego tygodnia odbywa się jedno dwudniowe spotkanie tygodniowo (łącznie daje to nieco 2-3 miesiące nauki). Spotkania odbywają się we wtorki i środy (grupa tygodniowa) lub w soboty i niedziele (grupa weekendowa).

Po przyjemnej i owocnej pracy odbędziesz egzamin i czekać Cię będzie osobiste spotkanie z Krystyną Łenczyńską, założycielką szkoły i jedną z najbardziej cenionych osobistości kosmetyki w Polsce. P. Krystyna Łenczyńska prowadzi osobiście część zajęć na kursie.

Po zakończeniu kursu i zdaniu egzaminu otrzymasz Certyfikat - ASP Certificate of Attendance w jednej z trzech wersji językowych (angielska, niemiecka, polska) i Zaświadczenie ASP w/g MEiN, dokumenty honorowane na terenie UE i USA.

Pragniesz przedsmaku? Zobacz!

Kosmetyka Kosmetyka Kraków Kosmetyka Wieliczka Kosmetyka Małopolska Kosmetyka Myślenice Kurs kosmetyczny Kraków Kurs kosmetyczny Wieliczka Kurs kosmetyczny Małopolska Kurs kosmetyczny Myślenice Szkolenie kosmetyczne Kraków Szkolenie kosmetyczne Wieliczka Szkolenie kosmetyczne Myślenice

Teraz Twój krok!

Uwaga, informacja LAST MINUTE! Masz okazję zapisać się na kurs w promocyjnej cenie nie 4600 lecz 4200 zł!

Jest to ostateczny koszt - wystawienie Certyfikatu w jednej z 3 wersji językowych, zawodowe zaświadczenie, egzamin, darmowa strona internetowa dla Absolwentek które założą salon, a także narzędzia, aparatura, maski, preparaty, toniki, mleczka, a także wszystkie pozostałe kosmetyki i inne materiały używane na kursie są zawarte w cenie!

Kurs odbywa się w królewskim Krakowie. Możesz liczyć na naszą pomoc w znalezieniu noclegów (ceny zaczynają się od 25 zł za noc!)!

Zadzwoń, zarezerwuj nocleg, wsiądź w tramwaj, pociąg, samolot i odmień swoje życie!

Kontak - kurs kosmetyczny Kraków

Pod numerem infolinii 266-43-81 możesz uzyskać szczegółowe informacje na temat kursów prowadzonych przez ASP. Infolinia czynna jest codziennie w godz. 11-17. Zadzwoń!

Produkty przyż±dy kosmetyka wizaż
Realizacja: strony www agencja